تماس با مرکاتک

شتابدهنده مرکاتک

تهران، حکیمیه، بلوار بهار
بلوار لاله، بلوار بابائیان
خیابان امام حسین، کوچه زیتون، پلاک ۲
مجتمع بهاران، برج جنوبی

۰۲۱۷۷۳۱۷۰۲۴

info@mercatek.ir

فرم پذیرش همکار در استارتاپ

اگر تخصص بالایی دارید اما ایده‌ای برا کارگیری آن‌ها در ذهن ندارید ما از شما دعوت می‌کنیم تا به کمک ایده‌های جذابی بیایید که به تخصص شما نیاز دارند و شریک آن‌ها در رسیدن به موفقیت باشید.

فرم پذیرش کسب‌وکار

اگر شما هم برای اجرای ایده‌هایتان منابع و امکانات لازم را در اختیار ندارین یا فکر می‌کنید برای موفقیت کسب‌وکارتان نیاز به مشاوره‌ تخصصی و بازاریابی دارید، مرکاتک همراه شما برای رسیدن به موفقیت است.

فرم پذیرش مربیان

اگر سابقه کاری موفقیت‌آمیزی در گذشته داشته‌اید که فکر می‌کنید می‌تواند برای دیگران که تازه قدم در راه گذاشته‌اند مفید باشد، مرکاتک محیطی را جهت آشنایی شما با افراد مستعد که قصد شروع کسب‌وکاری را دارند فراهم کرده است و از شما دعوت می‌کند تا با به اشتراک گذاشتن تحربه‌های موفقیت یا شکست‌هایتان همراه ما در این مسیر باشد.

فرم پذیرش سرمایه‌گذار

اگر تمایل دارید تا با حمایت مالی از شرکت‌های دانش بنیان و کسب‌وکارهای نوپا، علاوه بر افزایش سرمایه خودتان و درآمد زایی به رشد و شکوفایی استعدادها و ایده‌های نوین کمک کنید، گروه مرکاتک با فراهم ساختن محیط برای پرورش افراد مستعد امکان سرمایه‌گذاری افرا و یا شرکت‌ها و مؤسسات مختلف را فراهم کرده است تا ضمن آشنایی با کسب‌وکارهای مختلف و راهنمایی‌های کارشناسایی بهترین انتخاب را داشته باشید.

ارتباط با پشتیبانی